top of page

o karetním výkladu

Karetní výklad vám může ukázat situaci, ve které se nacházíte s odstupem a objektivně. Karty vám mohou odpovědět na to, jaká bude budoucnost, na to zda je pro vás rozhodnutí, které se chystáte udělat šťastné a jak se věci budou vyvjíet.

96079399_581026802528011_365205246034575

výklad je u mě možný: telefonicky, online skype (ten lze nahrávat), PÍSEMNĚ EMAILEM, PŘES MESSENGER, hlasovou zprávou(pouze vesmírne vzkazy)

Ve výkladu se můžete ptát na cokoliv, žádná otázka není tabu. Případně vám pomohu otázku upravit tak, aby karty dokázaly odpovědět.

Nejčastější dotazy jsou na VZTAHY - nové, milenecké, manželské, partnerské, vztahy s přáteli, sourozenci, dětmi a rodiči.

Ptát se můžete i na jednotlivé OSOBY, které vás zajímají.

Časté jsou také dotazy na FINANCE, PRÁCI, ZDRAVÍ, BYDLENÍ, TĚHOTENSTVÍ, DĚTI, SOUDNÍ SPORY, INVESTICE, KOUPĚ NEMOVITOSTÍ, POSELSTVÍ ad. Vždy se vše odvíjí od Vás a od toho co vás zrovna trápí.

Vykládám z karet světských, tarotových, andělských i OSHO dle toho, jak to cítím.

Typy výkladů

Výklady dle počtu otázek - jsou určeny pro ty, kteří mají konkrétní dotazy, na které se chtějí zeptat, vztah, práce, osoba, zdraví ad. Odpovědi vypracuji do 5ti pracovních dní

Bleskové výklady -  určeny pro ty z vás, kteří nemohou čekat a potřebují odpověď na konkrétní dotazy do 24 hod. pouze v pracovní dny. Pokud objednáváte ve svátek či o víkendu lze očekávat odpověď první pracovní den po svátku či víkendu.

VESMÍRNÝ VZKAZ / POSELSTVÍ - k aktuálnímu dni a situaci / na 30 dní / na 90 dní 

obsahuje individuální vzkaz pro vaši osobu, který vám vesmír chce nyní předat plus aktuální rada. Ideální je tehdy, když nevíte, proč se vám něco děje, kam vás to vede, jak se na aktuální dění dívat. Nakopne vás i v oblasti duchovního rozvoje, když na sobě duchovně pracujete a chce nasměrování či popostrčení. Tyto vzkazy můžete v kolektivní podobě běžně vidět v mých videích na youtube.

Obsahuje zprávu se vzkazem k tomu, co se vám nyní děje a radu jak si s tím poradit.

roční výkady

OSOBNÍ VÝKLADY NA ROK 2024

Výklad obsahuje na energie následujícího roku, tzn. na následujících 365 dní ode dne, kdy video natočím. Ve videu je dále obsažen věcný rozbor numerologických vibrací, kterými budete v daný rok procházet dle vašeho data narození. Dále se dozvíte se, jak se vám povede v oblasti zdraví, práce, vztahů, financí a co je vašim duchovním tématem a poselstvím pro rok 2023, na čem zapracovat a co si zvědomit. Zároveň dělám rozklad po jednotlivých kvartálech daného roku, tedy celkem 4 části vždy na období 3 po sobě jdoucích měsíců  kde shrnuji, co se bude ve vašem životě dít zásadního, čemu věnovat pozornost v tomto období a jaké je v tom pro vás poselství a rada.

Výklad je možné zakoupit také jako dárek.

U těchto výkladů je třeba hodně mojí energie, jelikož zůstávám delší časový úsek ve vašich energiích a převádím je do slov a to vyžaduje na mé straně dostatečnou sílu a dobré podmínky pro napojení se na vesmír. Výklady tedy točím až v těchto ideálních podmínkách, jen tak je možné zajistit kvalitu výkladu. Proto je třeba počítat s různě dlouhou dodací dobou, zatímco někomu může být výklad dodán do týdne u někoho může čekání na ideální energie trvat i měsíc.

Návrh bez názvu(2).png

JAK JSEM OBJEVILA SVŮJ DAR

Když mi před osmi lety moje kartářka Danuška řekla, že mám dar vidění a intuice, prošla tato informace mojí hlavou, jako prázdnou nádobou. Vůbec jsem nebrala její upozornění vážně. Čekala mě ještě dlouhá cesta a hodně uvědomění a úskalí než se mi otevřel i dar čtení z karet a intuice.

Ke kartám mne přivedla moje životní transformace a vlastně náhoda. Na dámské jízdě s kamarádkami jsem vytáhla své světské karty, kterými mě obdarovala máma už v deseti letech. Prakticky to byla jediná věc, kterou jsem si z domova odnesla, kromě dvou triček a džínsů. 😊

Dnes už vím, proč karty cestovaly vždy se mnou, odložené v krabici celých 20 let.

Čekaly na mé probuzení.

 

Kamarádka tehdy řešila problémy ve vztahu a zároveň dědické řízení. Dnes už ani nevím, co jsem jí vyložila, ale asi za 2 měsíce mi volala, že jsem měla absolutní pravdu a co jsem vyložila se splnilo. Samozřejmě si to nenechala pro sebe a začaly mě kontaktovat i další její kamarádky a tak jsem vlastně začala zjišťovat, jak na mě karty promlouvají a díky kamarádkám jsem i viděla, že mé předpovědi se plní.

Stále se učím, odhaluji moc dalších a dalších karet, navyšuji svoji duchovní úroveň a poslouchám zprávy, které mi z vsmíru chodí. Je to dobrodružná cesta, po které jdu ráda a dává mi smysl hlavně proto, že mohu pomáhat ostatním rozhodnout se, jak v životě dál.

bottom of page