top of page

sezení je u mě možné: telefonicky, online skypE, Messenger, Whatsapp

313204627_573204101474894_9052801556100688803_n.jpg

KONZULTACE DUCHOVNÍHO ROZVOJE

Od března 2023 poskytuji nový typ konzultací, jelikož v dnešní době již nedává smysl být závislý na terapeutovi, ale má smysl se naučit pracovat se sebou sama, osvojit si vědomý způsob žití, najít svoji cestu a naučit se pomoci sám sobě.
O to se budu snažit na těchto konzultacích.
Předat vhled, radu, nasměrování, techniku. Mým cílem je již nevytvářet další závislost, podpořit klienta a důvěřovat mu, že dokáže přijmout zodpovědnost za svůj život a udržet si chuť stále se posouvat a žít v souladu se sebou sama. Tyto konzultace tedy slouží jako nakopnutí určitým směrem, pokud jste se na své cestě zasekli a nemůžete se pohnout, nemůžete něčemu porozumět, cítite se zmatení a bezradní.

S ČÍM KONZULTACE POMÁHAJÍ?

  • Objasňují synchronicity a zrcadlení, která potřebujeme uvidět

  • Zprostředkovávají vhled k situaci, kterou řešíte z vnějšku v jakékoliv oblasti vašeho života (zdraví, práce, vztahy, děti, finance, poslání)

  • Pomáhají nasměrovat zpět na vaši cestu

  • Poukazují na bloky či vzorce, které vás brzdí v rozvoji

  • V idividuálních případech pomáhají aplikovat vhodné techniky, jak si pomoci sám

Konzultace jsou určeny pro ty, kteří na sobě  s vědomou prací již začali a nebo už nějakou dobu na sobě duchovně pracují a hledají nějaké nasměrování nebo popostrčení na své duchovní cestě. Chtějí získat vesmírný vhled pomocí mé osoby a mého napojení na vesmír nebo chtějí radu v rámci duchovního či vědomého vývoje, aby se mohli pohnout dále na své vědomé cestě. Potřebují něco pochopit, objasnit či doporučit nějakou techniku, kterou mohou aplikovat sami na sobě kdykoliv dle potřeby. Tyto konzultace neslouží, jako návod na život a nejsou určeny pro ty, kteří na sobě ještě vědomě/duchovně nepracují. Jsou naopak určeny a vhodné pro ty, co si uvědomují, že zodpovědnost za jejich život je v jejich rukou, chtějí být tvůrci nikoliv oběti a uvědomují si, že co vysílají se jim zase nazpět vrací a NIC není náhoda.

Pro ty, kteří ještě s osobním rozvojem, duchovní/vědomou prací na sobě nezačali je u mne určen kurz, kde se od začátku naučíte vše důležité, můžete nasávat nové informace, čerpat z příběhů mých či mých klientů, poznávat jak je možné na sobě pracovat a jak lze jednotlivá témata, která žijete uchopit a jak jim porozumět případně se ptát na to, čemu jste neporozuměli. Veškeré info o kurzu naleznete ZDE.

Jak sezení probíhá

Na začátku konzultace budu potřebovat vědět, co vás trápí a s jakým záměrem jste za mnou přišli, dle toho budu konzultaci vést, abychom se dobrali toho, co je pro vás důležité. Budu potřebovat vaše datum narození a co nejpřesnější popis situace, ve které se nacházíte. Během konzultace se napojuji na vesmír, někdy používám i tarotové karty, které pomáhají ukazovat směr. Většina času slouží klientovi, který popíše svůj problém co nejvíce do hloubky, své pocity z toho, co se v jeho životě děje apod. Já posléze přispívám vhledy, zkušenostmi, poukazuji na bloky, vzorce, které nesvědčí, mohu přispět i návrhem nějaké techniky, jak si poradit s některými stavy či popostrčit člověka správným směrem, dle toho, co mi přichází za vzkazy. Dá se říct, že 20 -25 minut je vyhrazeno pro klienta a sdělení jeho potíží a pocitů, poté já vysvětluji vhledy, které mi chodí případně další vzorce bloky, směry, techniky.

bottom of page