top of page

PŘEDPOVĚĎ PRO ROK 2021

JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

BERAN https://www.facebook.com/watch/?v=2815998618653828

BÝK https://www.facebook.com/watch/?v=398291391278054

BLÍŽENEC  https://www.facebook.com/watch/?v=194767742368041

RAK https://www.facebook.com/watch/?v=411567073518816

LEV  https://www.facebook.com/watch/?v=439059710801261

PANNA  https://www.facebook.com/watch/?v=834169444088757

VÁHA  https://www.facebook.com/watch/?v=747840316148838

ŠTÍR  https://www.facebook.com/watch/?v=1463064737231776

STŘELEC  https://www.facebook.com/watch/?v=2181895181945641

KOZOROH  https://www.facebook.com/watch/?v=503271223969880

VODNÁŘ  https://www.facebook.com/watch/?v=1286556281728637

RYBY https://www.facebook.com/watch/?v=430313134782925

Tak nejprve to vezmu numerologicky. Rok 2021 by měl jako hlavní téma přinést svobodu a autonomii. Může to znamenat obnovení svobody, ale také to může znamenat, že budeme muset pro obnovení naší svobody něco udělat. S tímto rokem by mělo přijít uvolnění a změny k lepšímu. Byť to také bude rok zcela nových pravidel, které budeme muset s odpovědností sobě vlastní přijmout a nastavit. V tomto roce obecně pozor na lehkovážnost a zbrklost. Nemusela by se nám vyplatit.

Stejně tak ale bude důležité starat se sám o sebe a nechat ostatní, ať si svoje vnitřní boje vybojují sami. My budeme mít svůj nadhled a neměli bychom se nechat namotávat do věcí ostatních.

V lidech se vzedme odpor k autoritám a pravidlům, která nám nedávají smysl a budou si prostě konat po svém, ale tak to má být. Jak jsem psala tento rok má být o svobodě.

Bude to rok, kdy se často dějí pracovní změny, buďto najdeme nové zaměstnání nebo změníme něco na tom, kde v současnosti pracujeme. Zkrátka se změní pracovní podmínky oproti těm, na které jsme byli zvyklí. Tenhle rok bude svědčit těm, kteří dělají svoji práci protože ji milují a je pro ně smysluplná. Tam kde tyto předpoklady chybí může dojít ke změnám daleko pravděpodobněji. Je to i dobrý rok pro začátek nového podnikání V tomto roce se uchytí všechny nové a smysluplné nápady dělané s láskou.

Pozor na nevěry a žárlivost. Tento rok vám přílišný tlak ve vztahu neprojde, je třeba ponechat druhému prostor a dát mu důvěru. Pokud jí zradí, víte, co dělat. Zkrátka, co k vám patří, to s vámi zůstane, co ne zmizí a není toho třeba litovat.

Nutno říct, že minimálně do roku 2025 se Uran pohybuje v Býku a tak se stále budou řešit hodnoty ve společnosti, jak ty vnitřní, tak ty materiální. Nebudou to lehké roky zejména pro ty, co lpí na majetku a lidech kolem sebe. Toto Uran v byku netoleruje. Je třeba nechat věci, aby se staly a jistoty hledat v sobě, ne v majetku nebo v lidech okolo.

No numerologie je jedna věc, to je ta idea, kterou nám chtějí z vesmíru sdělit, ale my jsme často mimo ideál, takže teď už ke kartám. Snažila jsem se věnovat i vašim dotázům, takže než se vrhnu na vztahy, práci, zdraví a finance, zmíním se o koronaviru. Na ten tady bylo hodně dotazů.

Koronavirus tu je a v roce 2021 stále bude. Zcela nezmizí. Tato nemoc tu zůstane a my se s ní budeme muset naučit žít. Jak to zvládneme, bude na nás. Znáte to, šla smrtka, do vesnice, vzít si s sebou 100 lidí a cestou se s jedním mužem o svůj záměr podělila. Nakonec zemřelo 5000 lidí. Když se muž ptal, proč mu lhala, řekl že nelhala, že si jich vzala 100, zbytek umřeli STRACHY. TAKŽE HLAVNĚ SE NEPOSRAT!!!!!!! Samozřejmě, že přijdou omezení, na to nikdo nepotřebuje karty, aby mohl říct, že svět kolem nás se začíná měnit a ještě se měnit bude. To, co započalo letos již nelze vzít zpátky a ani to není účel. Cílem koronaviru je nás posunout dál. Na začátku roku budeme tak nějak začínat znovu. Ostatně letošní Vánoce budou navzdory všemu opravdu vydařené. Nemoc se v průběhu roku 2021 bude vracet. Budou měsíce, kdy bude více intenzivní, časy kdy nebudeme limity v tomto ohledu příliš pociťovat. Do dubna to rozhodně žádná pohádka nebude. Pak začne pomaličku přicházet zklidnění a situace se uklidní. Do normálu se tedy nevrátíme, jak se ostatní ptali. Tedy rozhodně ne do normálu, na který jsme byli zvyklí, spousta věcí kolem nás se změní a již se mění teď. Svět už nebude jako dřív a toto období se významně zapíše do historie této planety. A daleko větší vliv nastalé události budou mít na USA, tam začíná zcela nová etapa. Ti, co se mě ptali před volbami, kdo vyhraje, vědí, že jsem řekla, že vyhraje Biden, nebude mít sice velkou převahu, ale vyhraje. Takže ti z vás vědí, jak se to naplnilo, ovšem k politickým věcem se nerada vyjadřuji, takže to nechejme stranou.

Koronavirus je zde z důležitého důvodu, Vesmír vyžadoval korekci a ta se právě děje. Pokud někdo upíná svoji mysl na vakcínu na COVID rovnou upozorňuji, že žádná vyvinutá vakcína nenaplní hlavní účel svého vzniku, kterým by mělo být vymýcení nemoci. To se nestane. Poslouží pouze jistým lidem k finančnímu profitu. To je celé. PROBLÉMEM NENÍ COVID, ALE NÁŠ PŘÍSTUP K NĚMU, NAŠE TENDENCE MÍT VŠE POD KONTROLOU. Je to logické, děti, narozené v letech 19XX, které již nemají na počátku roku narození 19, ale 20 jsou jiné, dospívají a začínají se podílet na vývoji naší společnosti. 19 je hlava a analytika, samostatnost, kdežto 20 je spolupráce, vztahy počátek a konec.

Přesto musím říct, že covid nás nezasáhne tak strašně finančně, jak by se dalo očekávat. Ale k tomu se ještě dostanu. Celkově nás doba s tímto onemocněním dovede k tomu, abychom se naučili postarat sami o sebe, vytvořili si vlastní názor a určili si, co je pro nás smysluplné a co ne. Abychom tlupě nenásledovali masy.

Na politické scéně nás hned v prvním kvartále roku 2021 čeká poměrně velká změna, ale bude to změna k lepšímu. Od června by se mělo vměšování naší vlády do naší svobody promítat méně a méně. Přesto nás tady nic tragického nečeká, naopak spíše nás čekají pozitivní časy.

V oblasti cestování, dojde k obnovení možnosti cestovat, ale bude to spíše záležitost druhé poloviny roku. Ale apeluji na všechny, aby zbrkle necestovali, přineslo by to jen další větší problémy. Všeho s rozumem.

Co se týká VZTAHŮ, jak už jsem předeslala na začátku, karty to jen potvrzují. V partnerských vztazích pozor na milostné trojúhelníky, neuvážené kroky, kdy se budeme vrhat do milostných dobrodružství, ale věřte mi, že by to nemělo dobrý konec a brzy byste se chtěli vrátit a na vše zapomenout. Zároveň to ale může být často rok, kdy budeme potkávat spřízněné duše. Pokud budeme schopni dát si onu svobodu a budeme těmi, kterými jsme, tak si můžeme přitáhnout právě ty, kteří jsou naší spřízněnou duší, nikoliv dvojplamenem. Lidé, kteří k sobě nepatří se do konce roku dostanou na mrtvý bod. Tento rok bude transformační pro vnitřní já, každého z nás a tudíž snadno můžeme zjistit, že co vyhovovalo našemu starému já, pro to nové již vhodné není.

Co se týká vztahů obecně, ve společnosti. Zpočátku roku to ještě může fungovat docela dobře. Komplikace se objeví až v létě. Kdy se ostatní mohou snažit věci prezentovat jinak než jsou, mohou se snažit nás ovládat. Obecně to bude ve společnosti téma roku 2021, jak dalece se necháme manipulovat, jak moc budeme pátrat po realitě a skutečnosti. Jak jsem už psala na přetřes přijdou naše svobody. Na podzim přijde urovnání a nastolení větší rovnováhy. Vztahům bude obecně přát první třetina roku, pak už to tak skvělé bohužel nebude. Vyplavou napovrch věci, které jsme, buďme k sobě upřímní, tušili. Celkově ale ve všech vztazích půjde o rovnováhu. Vše co v rovnováze nebude se bude jasně manifestovat. Vše bude spět ke spravedlnosti.

Finance a práce

Je tu hodně nových začátků, z čehož se dá vyvozovat, že lidé budou měnit práci, ale také nalézat jinou a to v hojné míře. Na nové zaměstnání bude obecně nejlepší čas opět od poloviny roku. Finančně bude rok 2021 složitý. Zejména prvních pět měsíců v roce 2021 se nám bude vracet vše, co jsme si v roce 2020 nadrobili. Tady se bavím ne o ekonomice státu, ale o stavu financí obyčejných lidí. Přesto však nad sebou máme ono pověstné štěstí, takže vše nakonec zvládneme a v dobré se obrátí. Tady platí, že když si do hlavy uložíme, že budeme mít finanční nedostatek nebo že si peníze nezasloužíme, skutečně to tak i bude. Strach o peníze bude v tomto roce mocnější než skutečnost, že se zas tak moc finančně neděje. JAK JSEM PSALA. NEPOSRAT SE

A naposledy zdraví

Stále tady vidím plíce a dýchání, které se na psychosomatické úrovni dotýká právě oné svobody. Pocitu, že mohu svobodně dýchat. Pozor na psychiku a trávení, které je základem našeho imunitního systému. Trávení je neodžitá minulost, neodžité nebo nestrávené emoce. Celkově ale tento rok bude zdravotně pro většinu lidí lepší než ten současný

No v každém případě rok 2021 bude ve spoustě ohledů již snazší, i když je zřejmé že současná situace se prostě nesmazatelně podepíše na nás a také zapíše do pamětních knih.

Stále máte možnost se objednávat na roční výklady na mém webu www.baralimanova.cz, jejich prodej vsak v půli prosince končí a já pevně věřím, že se mi podaří natočit předpověď pro jednotlivá znamení, jako vloni. Ostatně mrkněte na ně, co se vám splnilo a co ne.

Ostatně to tehdy bylo keců že to jsou negativní předpovědi pro znamení na 2020. No vida. Zvládli jste to i když jste remcali malá připomínka zde https://www.facebook.com/1826674584121392/posts/2520647941390716/

Krásný víkend všem

S úctou a láskou Baru

bottom of page