top of page
47067095_324892521677504_242727770765498
41387855_274096826757074_145164568415856

Když jsem vytvářela tento web, věděla jsem, že jeho součástí bude i můj příběh. A také jsem věděla, že to bude pro mě největší oříšek. Neměla jsem tušení, co o sobě budu psát. 

V den, kdy jsem se pustila do psaní této stránky mi padl zrak na naši společnou fotku se synem, kterou mám doma v obýváku a z vesmíru ke mně docestoval vzkaz. "Tohle je tvůj život, tvůj příběh."

A tak jsem se rozhodla, že se na této stránce budu držet toho, co radím lidem. Budu opravdová, autentická.

Proto tady najdete obyčejné fotky z mého života. Pro mě jsou to však fotky neobyčejné. Fotky s mým synem, který mě  na mé cestě životem provází a je mi učitelem. Díky práci na sobě, mému synovi a mojí duchovní učitelce Šárce, se kterou snad někdy konečně uděláme společnou fotku:), jsem dnes tím, kým jsem.

Po své cestě kráčím už 32 let a  před dvěma lety jsem stála na rozcestí. Když jsem se rozhodovala pro směr, kterým půjdu. Věděla jsem, že si nevybírám nejjednodušší možnost. Ale taky jsem věděla, že uplynulých 30 let už bych nechtěla opakovat. Zoufalá jsem hledala kdo jsem, jak se rozhodnout, co je pravda, co je dobře a špatně a odpovědi jsem nenacházela. Byla jsem nahoře i dole, někdy jsem ryla doslova nosem v zemi, ale to všechno mě dovedlo k poznání sama sebe. Dovedlo mě to k mým skutečným darům.

Život mě někdy pořádně profackoval, zmuchlal do kuličky a vyhodil mně do vzduchoprázdna. Zraněnou, prázdnou, bez pomoci, bez naděje. Stalo se to několikrát a do třetice s malým dítětem v náručí. Dnes si uvědomuju, jak moc jsem šla v minulosti proti sobě, když se mi podobný scénář musel třikrát zopakovat. Jenže tehdy jsem to neviděla, nechápala.....

Mnohokrát jsem přemýšlela, proč jsem musela tím vším projít.

Dnes už chápu, že to bylo proto, abych dokázala pochopit všechny duše, které si ke mně nacházejí cestu a chodí si ke mně pro pomoc. Abych s pokorou, vděčností a bezpodmínečným přijetím dokázala s nimi soucítit a pomoci jim se zvednout. Abych pochopila je samotné, tíhu toho všeho, čím si mnohdy museli projít. Abych mohla nejprve změnu zkoušet na sobě a později pozorovat, co v našich životech funguje a co už ne. To je můj osud, a tak mi to bylo vesmírem dáno.

 

Cítím, že jsem našla konečně správný směr a cestu. A díky bohu už je dnes méně klikatá, než bývala a já na ní mám konečně kompas, uvnitř sebe. Vím, kam jít, vím, kdy zpomalit a kdy běžet. změnili se i pocestní :) Už na zádech netáhnu to tunové závaží. Dřív byl můj život, jako tsunami, nahoře dole. Dnes už se ten můj oceán života vlní v poryvech větru. Přirozeně. Vlny už nesmetou vše, co jim přijde do cesty. Prostě plynou.

Můj příběh se začal psát 19.5.1987 v 11:00. Moje maminka měla mít Kubíčka a místo toho se narodila Barborka.

Svoje jméno jsem léta nesnášela. Dnes chápu, proč mi bylo dáno. Barbora má nelehkou karmu, ale v životě má jasné poslání - sloužit lidem a pečovat o druhé. Aby toho nebylo málo :), znamení Býka, šest retrográdních planet a životní vibrace číslo 4 mi do cesty postavili nemalé zkoušky.

V roce 2015 jsem prošla karmickým vztahem a v roce 2016 se mi narodil syn Petr. Prošla jsem si obdobím, kdy jsme neměli na mléko, ani potraviny, prošla jsem si fyzickým týráním od partnera, vím i to, jaké to je, když vás někdo zadluží a vy se necháte, v přesvědčení, že mu pomáháte, vím co to znamená, když vás v noci beze slova partner opustí, vím co to znamená makat 20 hodin denně, protože vám nikdo nepomůže. Vím jaké to je nemít se o koho opřít a procházet si mateřstvím a výchovou dítěte bez podpory prarodičů. Vím, jaké to je, když vás rodiče potlačí a vy žijete ve vězení, kde jsou jen tresty, povinnosti a sházování. Vím, co to znamená ze dne na den zanechat výnosného podnikání a dát se na plno na duchovní cestu. To všechno mě připravilo na tuhle cestu, na které pomáhám ostatním se zvednou, pochopit a změnit svůj život.

A tak jsem své podnikání pověsila na hřebík a začala makat na sobě. 

Na změně myšlení, postojů, odpoutání se od starých nefunkčních vzorců. Začala jsem více pozorovat, co se kolem mě děje a pomalu jsem zjišťovala, co mi jiní lidé zrcadlí. Co si mám vyřešit. A často to byly tvrdé lekce, ale čím byly tvrdší tím větší přínos nakonec měly.

 

Kdysi dávno mi moje léčitelka řekla "Vy vládnete silou myšlenky. Dokážete zhmotnit vše, na co pomyslíte, ale problém je, že teď myslíte pouze negativně." Tehdy jsem moc nechápala o čem mluví. Dnes už vím.

Když se ale ohlédnu zpět za svým životem, co jsem si kdy vzala do hlavy, toho jsem dosáhla. Energie býka mi v tom byla nápomocná, jeho tvrdohlavost, vytrvalost......jen trpělivosti jsem se musela učit, celých 11 let. Dnes už si umím počkat, protože vím, že vše se děje tehdy, když příjde ten správný čas, když jsme na to zralí a máme dostatek síly a energie. Ty správné věci se dějí tehdy, když si dovolíme být sami sebou.

Já už si to dovolím a můj život se otočil o sto osmdesát stupňů. Dodnes si občas připadám, jako kdybych mávnula kouzelnou hůlkou a vykouzlila si život na přání. Už jsem si vyzkoušela, že změnou sebe měníte a pomáháte i svému okolí. Partnerovi, přátelům a také tím velmi ovlivňujete svoji rodinu a děti. 

Přeji i vám, abyste došli svého klidu, našli sebe, sebe-vědomí a dokázali proměnit svůj svět. Kouzelnou hůlku už máte, teď jen stačí správně mávnout.

S láskou Baru

57446502_405589316941157_232311443421554
29683548_145630026270422_583002957806421
65974466_452352058931549_366228378540939
bottom of page