top of page

Beran 2020

 

Berani jsou aktivní znamení, ale oproti svým zvyklostem se letos mohou dostat do bodu, kdy se nebudou moci pohnout z místa, a to je dokáže pěkně frustrovat. I tak by se ale měli teď zaobírat hlavně sami sebou a ne ostatními.

Na začátku roku můžete řešit své potomky, s těmi to může být letos dost náročné, ale neměli byste zapomínat na to, že i oni mají svoji cestu a na ní jste vy samotní byli jejich průvodci a také na to, že děti nám často zrcadlí vše, co sami nemáme vyřešeno a tady se vám vyloženě otevírá něco, co má posunout i Vás. Takže než z toho uděláte nějaký závěr, zamyslete se nad tím, zda to spíše nemá něco ukázat vám.

Ti co děti nemají, mohou dostat nabídku nějakého nového projektu na počátku roku, byla bych opatrná při rozhodování, zda to vezmete. Ať to vypadá sebevíc lákavě, stali byste se kolečkem ve stroji, které nemůže ovlivnit vše, jak by si přálo. Chybí mi tam důvěra a svoboda.

Pozor na cestování, květen červen na to nejsou vůbec vhodné, mohlo by vás potkat něco, co by vám mohlo cestu dost znepříjemnit.

Ženy tady mají téma toho, aby na sebe nenechaly tlačit, nenechayi se vystresovat a dělaly opravdu jen to, co samy cítí. Zároveň aby si nastavily zdravé hranice. Léto je k tomu bude vyloženě vyzývat.

Už jste se tomu prostě dlouho vyhýbaly a bez téhle změny to prostě ve vašem životě nebude plynout lehce a jednoduše. Vztahy by prozatím měly zůstat beze změn.

Muži tady mají téma strachu pohnout se z místa, vyhovuje jim udržovat si poker face, ale neslouží to ani jim ani jejich okolí. Hodně tu utíkají do rozumu a to nenahrává přiliš vztahům.

Ženy berani by si měly na podzim dávat pozor na muže mladší, které mohou potkat. Nebudou takoví, jací se budou na první dojem jevit.

Spoustu beranů to potáhne k tomu, aby opečovali konečně své vnitřní dítě. Otevírají se tady křivdy spojené zejména se ženami rodu. Matky, babičky, tety, prababičky.

Zdravotně beránci pozor na dýchání, ženy na dělohu, krk (mandle, hltan,hrtan,jícen, štítná žláza), močové cesty, slezina a imunita.

Tak směle do toho

 

Býk 2020

 

Býčci, rok 2020 je pro vás jako stvořený. Součet roku dává dohromady číslo 4 a to je často o hodnotách, jak materiálních, tak těch duchovních. Je to číslo velké snahy, tahu na branku a často také velké pragmatičnosti. A to jsou všechno dominanty vašeho znamení.

Karty samy o sobě říkají, že tento rok bude pro vás o jistotách. Respektive o všem, co vy sami za jistoty považujete. Řešit si tu můžete otce nebo partnera. Tam kde vám bylo v minulosti ubráno na sebehodnotě, to do konce roku dorovnáte a utříbíte si to sami v sobě. Hodně z vás může už na přelomu února a března odhalit nějaký svůj dar a potenciál, může to být spojeno s nějakou cestou fyzickou, ale i s tou duchovní. V minulosti jste prožili hodně zatěžkávací čas a ještě v lednu a na počátku února vám bude dobíhat. Ale všechno, co jste dosud zažili vás vede k vám samotným. Když to pochopíte, můžete letos odhalit tu pravou práci, najít tu pravou lásku nebo dokonce ten pravý domov a zázemí a především svoji pravou hodnotu nebo se k ní můžete přiblížit. Na začátku roku pozor na slinivku a dýchání, v dubnu tu máte i nějaký ten stresík, ale když se vykašlete na to, co o vás kdo vykládá a zůstanete věrni sami sobě, uděláte nejlíp. Zbytek roku pak už bude probíhat v duchu poklidném a i ve finanční hojnosti, což je oproti roku 2019 značné zlepšení.

Ženy tady mají naději na zralého muže, zaopatřeného, na lásku a štěstí ve vztahu. Muži budou mít úspěšný rok 2020 zejména finančně a budou se hledat a mají velkou šanci se najít

Celkově se můžete soustředit na budování svého zázemí, bude vám to dělat radost, jenom pozor na nějaká zásadní finanční rozhodnutí ohledně nemovitostí. Pokud musíte takové investice řešit, pak bude lepší čas až od května dál

Tento rok prostě budou hodně oceňovány vaše dominantní vlastnosti typické pro býky, vytrvalost, stabilita a duchovní rozvoj. Dostanete příležitost vystavit je na odiv.

Tak si to užijte

 

 

Blíženci 2020

 

Blíženci jsou prostě dva v jednom, a i tenhle výklad je z mého pohledu malinko schizofrenní

Tady se trochu mrskáme ze strany na stranu. Jsme ještě malé dětičky, a nebo už se přehoupneme do dospělosti. Na jednu stranu bychom chtěli, na stranu druhou je nám tak trochu v té naší dětské nezodpovědnosti dobre. Jenomže ono nám to už také hodně bere.

Je čas, přejít od slov k činům, protože rok 2020 vás povede k tomu, abyste o své životní cestě a rozhodnutích, postojích a hodnotách, přestali jen mluvit, ale konečně je taky začali žít. Máte na to odvahu?

Máte-li nějaké dluhy z minulosti a nebo jste na někom závislí, nepostavili-li jste se v některé životní oblasti ještě na vlastní nohy, bude vám k tomu pomoženo okolím.

Pokud máte děti, můžete řešit s nimi spjatá rozhodnutí. Nerozmazlujete je příliš? Odpověď znáte jen vy sami. Ženy tady mohou mít nový vztahový počátek, nadějný, ale nebude to vztah, do kterého spadnou po hlavě. Tohle bude postupné a co z toho nakonec bude zjistíte až na konci roku.

U mužů pozor na nedořešené vztahy z minulosti, ozvou se v plné pravdě a síle a bude na vás, zda se k nim zvládnete postavit čelem a s upřímností k sobě sama.

V roce 2020 vás čeká i hodně cestování a budete si také řešit lpění na ostatních. Nikoho nemůžete vlastnit, to si zapamatujte.

Rýsují se mi tady i milostné trojúhelníky, hlavně u mužů, pozor na to, na začátku podzimu vás to může přivést do velkých nepříjemností.

Zdravotně si hlídejte zejména močové cesty, ledviny, dýchání, ale vidím tu migrény a psychiku v nepořádku. Ženy pozor na gynekologické potíže.

No, tento rok vás přiměje ledacos uzavřít. Tak směle do toho

S láskou Baru

 

 

Rak 2020

 

Ráčci, tento rok bude hlavně o ženské energii. Ženy budou řešit samy sebe, muži raci budou řešit ženy nebo ženský element v sobě.

První polovina roku bude pro raky zajímavá po stránce finanční i vztahové. Karty radí, abyste zůstali věrní sami sobě. Pokud máte dlouhodobý vztah i ten dál potrvá a v první polovině roku mu můžete položit pevné základy. Dostat do rovnováhy to, co zatím stálo na vodě, vyřešit to, co vám trochu haprovalo nebo kde jste se nemohli domluvit. Tohle bude dobrá doba to vyřešit, svěřit se s tím, co vás trápí. Ráčci, to pro vás bude trochu výzva, překlenout svůj strach z toho, co se stane, když odhalíte své pocity že? Strach je to ale úplně zbytečný. Není snadné žít takovým bohatým vnitřním citovým životem, jako žije vaše znamení. Často máte schopnost empatie, v sobě velký soucit, ale v důsledku zranění z minulosti se jej bojíte dát ven. První polovina roku 2020 pro vás bude v tomto směru ale opravdu „bezpečná“. Pokud se doopravdy otevřete, budete tak blíže nejen svým blízkým, ale také sami sobě, a to vám přináší do života druhé téma, které je pro raka typické a tím jsou peníze.

Na finance pro vás bude velmi příznivé období po celý rok 2020. Situace bude stabilní po celý rok a za velmi příznivé období se dá považovat hlavně únor, březen, květen a červenec. V létě navíc můžete dostat i nějaké peníze navíc, které vám udělají radost. Celkově rok 2020 vypadá pro vás velmi nadějně a stabilně. Na nějaké velké změny to nevypadá. Bude to hodně rok, kdy se budete moci věnovat sami sobě.

Od podzimu vám může přijít k řešení téma, které se bude dotýkat vašich vnitřních přesvědčení, vašich zdravých hranic, které máte nastaveny vůči ostatním. Je to oblast, která vás často nutí, abyste šli sami proti sobě a tím se dostáváte do stresu. V takovém případě je nutné, abyste se nacítili na sebe a zjistili, zda vaše přesvědčení a hodnoty pramení z toho, co si myslíte, že je správné nebo z toho, co cítíte, že je správné. Tady totiž máte dát přednost vašemu cítění, které vám tak skvěle funguje. Ženy tu mohou potkat muže, který nebude sám sebou, bude hodně racionální a sobecký, na něj pozor, co se může prvně zdát jako láska, může být nakonec jen velmi cenná lekce.

Co se týká mužů raků, ti tady mají příslib velmi krásného nového vztahu už na počátku léta. Jen je třeba řádně ukončit a dořešit v sobě vztahy z minulosti.

Tak krásný rok 2020 ráčci.

 

 

Lev 2020

 

Lvi budou v roce 2020 v nejvyšším nasazení, a to jim bude občas produkovat stres. Takže hned na počátku roku apeluji, abyste si nastavili zdravé hranice mezi vámi, vašimi blízkým, dětmi, přáteli, kolegy a nenechávali ostatní tyto hranice překračovat. Naučte se říkat NE, na těch správných místech.

A tady vzniká otázka, zda víte, která místa jsou ta správná. Jste nacítění na sebe?

Jako byste v dalším roce byli ve větší věcnosti, ale také racionalitě, utíkáte si do hlavy od svých pocitů. Chybí mi tam emoce u vás. Rovnováha

Ta správná rozhodnutí dokážete učinit jen tehdy, když budete ve svém středu. Ani příliš racionální ani příliš emoční. Rozhodovat se z pozice klidu, bude alfa a omega. A nějaká zásadní rozhodnutí vás tady čekají na konci léta. Můžou tam být i různá úřední jednání. Pokud budete jednat z pozice klidu ve stavu usebrání se, každé vaše rozhodnutí bude pod ochranou vesmíru.

Muži budou řešit své ego, své potenciály a dary, ale měli by si dávat pozor, aby přes své ego viděli i to, kam je skutečně táhne jejich srdce a aby přes něj viděli na své talenty.

Ženy budou mít za úkol pohnout se z místa, odložit strach, zejména ve vztazích, kde se bojí ztráty a potřebují nastolit zdravou rovnováhu.

Tento rok budete spíše trávit tam, kde to znáte a cítíte se dobře. Tam načerpáte svoji energii, ale jen v momentě, kdy budete sami sebou a budete opravdoví. Vztahově to může být rok stabilní, jen na podzim tam bude bilancování. Co po něm uděláte, to už je na vás

Zdravotně si hlídejte alergie, astmata, játra a imunitu. Snažte se dávat ven i vztek, který v sobě máte a neinvestujte do všeho tolik energie, mohla by vám pak chybět.

Tak krásný rok 2020 plný rovnováhy

S láskou Baru

 

 

Panny 2020

Panny, precizní, pořádné a jak já ráda říkám na terapiích také plné kontroly. Panny myslely jste si, že můžete vše kontrolovat? Tenhle rok vás naučí, že nelze nic kontrolovat ani chování sama sebe.

A také vám ukáže, jak kontrola neslouží vám, ani vašim blízkým. Jak se k tomu postavíte, to bude na vás. Rok 2020 pro vás slibuje změnu a to už na počátku roku. To, jak jste ji zvládly se projeví na podzim. No, vypadá to nadějně, rozhodně máte dobře našlápnuto, ale procházku růžovou zahradou nečekejte. Ostatně letos to jednodušší budou mít jen výjimky. Když pochopíte, co vám vesmír ukazuje, můžete si ledacos usnadnit.

Ze světských věcí zmíním úřední jednání. Pokud budete cokoliv podepisovat, řešit soudy nebo úřady, rovnou říkám, že příjemné to nebude. Tahle zkouška, ale nepřichází jen tak, máte tu pochopit právě onu zmiňovanou kontrolu. Přišlo vám, že je to přeci vše jasné? Vesmír vám ukazuje, že někdy zdravý rozum nestačí a že potřebujete i své cítění. Pokud se jednání bude týkat dětí, nakonec vše dobře dopadne, ale potáhne se to.

Na začátku roku můžete taky dostat nějaké zprávy, které se mohou týkat vašeho partnera. Mám pocit, že se ukáže pravda v celé své opravdovosti a vám to hodně vezme, protože jste měli zcestnou představu, že toho druhého dobře znáte. Pravda se ukáže a vy se budete muset rozhodnout, jak s ní naložíte. Sex a peníze nejsou všechno.

Co se týká mužů ve znamení Panny, mysleli jste si, že partnerku můžete vlastnit? Nebo si to myslela ona? Ukáže se, že to byl velký omyl.

Na obě pohlaví apeluji, aby si hlídali svoji energii a braní a dávání. Po sexuální stránce to taky není nic moc, tak co s tím budete dělat?

Když vše správně pochopíte, od září se mohou zlepšit jak vaše finance, tak sexuální oblast a může se navýšit i vaše vědomí sebe sama, sebehodnota. Rozhodně je to více než pravděpodobné. Pak už byste do konce roku měli proplouvat celkem v poklidu.

Tento rok prostě máte růst a naučit se tolik neplánovat nedržet kontrolu. Nechat věci ať se stanou

Po zdravotní stránce pozor na játra, žlučník, dýchání, záda, hlavně oblast krku a mezižeberní obratle.

 

Váhy 2020

 

Váhy tady mají hned několik témat. Já ale začnu spíš těmi světskými věcmi.

Pokud podnikáte váhy, máte tay na počátku roku nějakou finanční ztrátu, na kterou jste si s velkou pravděpodobností zadělali už loni. Samozřejmě se to může týkat i těch, kteří pracují nebo jsou doma a tam je finanční ztráta dílem spíše vašeho ega. Neřídili jste se intuicí tam, kde jste měli. Přesto nakonec vše dobře dopadne, nebojte se. Už v březnu se vše urovná.

Ženy mají velkou šanci na odhalení svého skutečného potenciálu. Zvlášť ty, které se narodily ještě v první dekádě svého znamení. Ty tam mají téma dokončení v této oblasti. DO konce roku by se jim měl otevřít jejich dar, potenciá,l a nebo alespoň talent. Přesto však bude záležet na nich, zda budou umět naslouchat samy sobě a plně využít toho, co jim vesmír nabízí. Váhy mají obecně problém s rozhodováním a tady je i strach z toho, co zjistím a uvidím, co odhalím sama v sobě. Otevírají se jim tam i nevyřešená témata s matkou, tak na to pozor, nejvíce se totiž budou řešit na konci roku.

Jinak váhy během roku zůstávají věrné tomu, na co jsou zvyklé.

K řešení tady mají přílišnou racionalitu a to, že nedávají dostatečný průchod emocím. Tento rok by se nad tím měly vážně zamyslet a to i muži.

Uvolnění vám může přinést cestování, letos obzvlášť, tak když bude příležitost, směle do něj

Zároveň budete řešit i to, zda si vážíte samy sebe. Je čas, abyste začali řešit ne to, co si o sobě myslíte, ale to, co k sobě sami cítíte. Jak si sami sebe vážíte a kde se snažíte víc než váš protějšek. Tam kde tenhle vzorec ucítíte je na čase se otočit na patě a ubrat a nebo rovnou odejít.

Zdravotně si leto hlídejte, ledviny, močový měchýř, astmata, imunitu a slezinu, ženy i gynekologii a muži tlusté střevo.

Tak krásný rok 2020.

S láskou Baru

 

 

Štír 2020

 

Dokážete se tento rok udržet v rovnováze? Pokud ano můžete mít před sebou pěkný rok. Ne, že by se vám úplně vyhnuly komplikace, ale jste-li v rovnováze, ve svém středu pak máte vnitřní vedení a to vám říká, co dělat dál a jak si se situací poradit.

Zásadní změny se tu udějí už na začátku roku. Změny se budou dít hlavně na domácím poli, v oblasti vašeho domova, obydlí a zázemí. Pokud někdo uvažuje letos o stěhování, pak doporučuji spíš první polovinu roku. Tam je šance, že změnu dotáhnete do uspokojivého konce.

U žen tu může do dubna probíhat i transformace vědomí a mysli. No u tak duchovního a tajemného znamení, jako je štír bych se vlastně ani nedivila. Ženám se tu otevřou nezpracovaná témata s matkou, která jim brání žít svobodně a volně.

Mohou se tu také objevit vztahové trojúhelníky. Pokud je to momentálně váš případ, dávejte si na začátku a na konci roku pozor, aby se to neprovalilo. Pokud jste ale onou milenkou, pak pro vás tento vztah nemá dobrý konec, protože muž, který tu je se neumí rozhodnout a bojí se pohnout z místa.

Muži štíři by měli konečně přijmout zodpovědnost za sebe a své konání. Stále mají dojem, že oni vlastně za nic nemohou a nebo že to nemohli ovlivnit. Vše můžeme ovlivnit. Přitahujeme si pouze to, co máme uvidět a potřebujeme si vyřešit.

Pokud letos uvažujete o dovolené využijte spíše začátek léta, protože v druhé polovině budete zcela pohlceni vztahovými etudami.

Obecně bude znamení štíra stát nejen před tím, jak se naučit udržet rovnováhu v životě, ale budóu před něj kladeny zkoušky, které ho mají naučit být sám sobě oporou, dát si svobodu, naučit se komunikovat tak, jak to cítí a převzít zodpovědnost za to, co si do života přitahují.

Zdravotně pozor na záda klouby, močové cesty, imunitu, lymfu, slezinu a záněty průdušek u žen migrény a ani sex nějak nebude dost uspokojující.

Tak to je práce, jako na kostele

Tak směle do toho

S láskou Baru

Na osobní výklad pro rok 2020 se můžete objednat zde na FB formou zprávy a nebo na mém webu www.baralimanova.cz

 

Střelec 2020

 

Střelec tak nějak plyne, okolo sebe střílí a moc se nestará, jakou cestou se šíp dostane k cíli, který si vytyčil. On tak nějak ví, že se dostane, kam má

I střelci měli v roce 2019 zatěžkávací zkoušky, ale většina z nich je hezky zvládlo. Letošní rok pro ně bude taky velmi zdařilý. Bude hlavně o vztazích k ostatním a k sobě samým, práce a peníze teď půjdou trochu stranou, tady se dbá hlavně na duchovní rozvoj a na to, abyste přišli na to, jak zacházet s pocity a emocemi.

To vše vás na konci roku přivede k vnitřním uvědoměním a změnám vaší úrovně vědomí. Budou se řešit zejména muži. Pokud jste žena budete řešit muže. Věrnost k nim a k sobě samotné. Velké téma bude dostat vztah do rovnováhy a neinvestovat se v něm víc, než si můžete vzít nazpět. V dubnu nastane čas nastavit si hranice vůči svému okolí, zdravé a pevné. Co necítím, nedělám. Je čas nacítit se na sebe. Respektovat své tělo i psychickou únavu. V létě by také mohli mít střelci dobré období na otěhotnění, celkově se bude rodit vašemu znamení v roce 2020 hodně dětí Kdo nebude v očekávání bude v létě muset dbát na to, aby myslel jako rodič i na sebe a neupřednostňoval pouze dětičky před sebou a partnerem.

Může tu být i nový počátek pro ty, co jsou sami, nový vztah se nám tu rýsuje kolem července a srpna Jen pozor na karmická partnerství. Ta z vás pak na konci roku mohou vytahovat vše, co nemáte zvládnuto. Jestli se někde bojíte být sami sebou, bojíte se říct ne nebo to říkáte na špatném místě, pak se vám tu v říjnu můžou tahle témata otevřít.

Muži budou na konci roku stát před výzvou, zda umějí být dostatečnou oporou, dokáží nabídnout bezpečí a ochranu svým ženám. Předpoklady máte, ale práci na sobě můžete odvést pouze vy sami.

Vesmír nad vámi ale v roce 2020 drží ochranou ruku Tak toho využijte.

Po zdravotní stránce pozor na štítnou žlázu, hormony, astmata, alergie a dýchání a také pozor na záda, abyste si toho moc nenaložili

Tak krásný rok 2020

S láskou Baru

 

Kozoroh 2020

 

Jedno z nejformálnějších a nejprofesionálnějších znamení zvěrokruhu. A v roce 2020 nad vámi vesmír drží ochranou ruku. No, neznamená to, že celý rok bude pouze krasojízda. Otevřou se vám tu témata k vyřešení, stejně jako každému, kdo ještě nepochopil svoji lekci. Ale od toho tu jsme, abychom se učili a posouvali.

Tento rok bude o tom, jak moc už jste dozráli. Zda ještě pořád opakujete neplatné vzorce chování, které vám neslouží.

Po sexuální stránce vám bude přáno V této oblasti jste prostě stejně pečliví, jako ve všem ostatním. Jenom pozor na partnerské trojúhelníky, v tomto případě hlavně u žen. Všechno by se mohlo prozradit. Pokud žijete v manželství nebo dlouhodobém partnerství je tu i více času, který budete trávit společně, ale oba budete během roku stát před nějakým zásadním rozhodnutím ohledně vašeho vztahu a bude jen na vás, co podniknete.

Muži by se v novém roce měli více zaměřit na komunikaci a také na to, aby dokázali situaci vidět takovou, jaká skutečně je. Stejně tak by i oni sami měli ukázat, kým doopravdy jsou a co chtějí. Ženy tady mají téma kontroly a vztahové žárlivosti. Lépe by ale udělaly, kdyby se zamyslely nad tím, jaký mají důvod žárlit. Nepřipadáte si DOST…..? Pak je třeba urovnat si svoji sebehodnotu.

Celkově to ale celé vypadá tak, že je tu spousta rozumu, hlavy a emoce nikde. Jak chcete milovat, když potlačujete emoce?

Z pohledu financí tu vidím celkem pěkný rok. V tomto ohledu vám bude přáno a zvláště těm, kteří podnikají nebo se na podnikání chystají. Přesto ale koncem roku budete dotlačení ke změně, která vás zase posune o kousek dál. Rok 2020 je pro vás hodně uvědomovací a na konci roku 2020 se ukáže, zda jste pochopili a zda jste udělali tolik potřebnou změnu

Pozor si dávejte na krk a krční páteř, muži na prostatu, játra, tlusté střevo a kosti klouby v těle.

 

 

Vodnář 2020

 

 

Vodnáře letos čeká změna, celý rok jí vyvrcholí. Ale před tím, se budou muset zaobírat hlavně sami sebou.

V roce 2020 budou řešit hlavně vztahy, úřady a rýsuje se nám tady i nějaká ta nemoc. NE – MOC, jakože něco nemůžete. Doopravdy? Zamyslete se nad tím. Jste oběť nebo jste strůjcem svého osudu? Všichni žijeme to, co si sami vytváříme. Přijali jste už svoji zodpovědnost? Zodpovědnost za to, jak myslíte a činíte, co si do života přitahujete? Jestli ne, vesmír udělá letos vše proto, abyste pochopili, že nejste oběť.

Máte tady téma strachů, ale strachů ze sebe sama z toho, kde je váš potenciál. Váš strach vám často zastiňuje váš největší dar a potenciál. A vy jste od něj letos krůček. Stačí se rozhodnout a nebát se. Ti, kteří letos hledají svůj smysl a poslání ho mohou najít, šanci dostanete už v květnu.

Ti z vás, co jsou ve vztahu to můžou mít, jako na houpačce. Je důležité, abyste nemanipulovali a nenechali se manipulovat a zároveň je třeba hlídat si ve vztazích braní a dávání.

V případě, že jste sami, bylo vám v minulosti hodně ublíženo. Máte tady velký strach z toho, že vás zase někdo zradí. Důvěřujte sobě, tomu, že vše zvládnete a pak se nemusíte bát, že vám někdo ublíží. Ženy by tu mohly mít dobré období na setkání s mužem na začátku podzimu. To, co se vám na začátku může zdát zdánlivě neslučitelné s vámi samotnými se nakonec může ukázat jako největší požehnání. Nehodnoťte lidi a situace a nechte to raději plynout.

V květnu můžete dělat nějaké důležité rozhodnutí nebo můžete mít úřední jednání, či můžete podepisovat nějakou smlouvu, vše co uděláte může dopadnout dobře, ale jen když si dobře prostudujete, co podepisujete a budete upřímní k protistraně. Když budete myslet na sebe a to, co potřebujete vy. Tady není čas se podřizovat.

Po zdravotní stránce pozor na srdce, tlak, slinivku,imunitu, astmata, alergie, průdušky a kosti klouby v těle a ani krk není tedy úplně ok. Máte tam tam letos hodně věcí k řešení a vše se může na úrovni psychosomatiky odrážet na všem těle.

Tak pracujte, ať je toho, co nejmíň

S Láskou Baru

 

Ryby 2020

 

Takže rybičky. Co to tady vidím? Kontrola, neochota se pohnout z místa, strach ze změn.

Víte, že ryba plyne s proudem. To je její největší dar. Je to jedno ze znamení, které má za úkol žít tady a teď. Je velmi duchovní a má být podporována jeho kreativita. Jenže kreativita je možná tam, kde není lpění na pravidlech a systému. Když máte na vše správný „návod“, i na to, jak dýchat, tak je doslova nemožná

Jestli jste dosud nepochopili, že máte být nacítění na sebe, nasednout na vlnu a nechat se unášet budete v roce 2020 přinuceni, a to celkem záhy po novém roce. Ti z vás, kteří na sobě pracují, budou mít o nějakou tu prácičku méně. I jim se pochopitelně něco otevře, ale už budou vědět, jak s tím naložit. Pokud ale stojíte na místě a jste paralyzovaní strachem změna se vám zařídí sama a bude na vás, zda pochopíte, co vám vesmír ukazuje. Něco se nám tu rýsuje už v lednu. Když se budete pátrat potom, co vám situace ukazuje a pochopíte, uděláte změnu sami v sobě, vše se srovná a už v březnu a i část dubna to pro vás bude velmi příznivé období v jakémkoliv ohledu.

Pohodička, ale moc dlouho trvat nebude. Psychika je mocná čarodějka a už koncem dubna a v květnu s vámi velmi zamává. Jediný způsob jak tohle ve zdraví a klidu přežít je utéct ke svým pocitům a do svého srdce. Pusťte kontrolu. Nechtějte mít věci pod kontrolou za každou cenu a už vůbec ne sami sebe. Léto bude hodně ve znamení mužů. Pokud jste žena, budete řešit partnera, milence, syna nebo otce. Položte si otázku, zda je vaše láska k nim doopravdy bezpodmínečná nebo jestli očekáváte, že budou plnit vaše očekávání a představy. Oni vám ukáží, že žádná očekávání plnit nebudou. To víte, rok 2020 vám nic neodpustí. Je to sám o sobě rok plný zvratů a vy jste hodně duchovní, takže se to na vás projeví nejvíce, vzhledem k vašim ezoterickým darům. Zvláště pokud tuto oblast doposud odmítáte. Budete do seberozvoje natlačeni.

Na konci roku budete zažívat stres ohledně financí a otevře se vám také otázka „Vážím si sama sebe?“ No, dobře zvažte upřímnou odpověď. Pomoct vám může právě to, že si budete vážit víc sami sebe. Peníze = sebehodnota.

Pokud čte tento výklad muž, pak hlavně v létě bude hodně řešit sám sebe. Je čas postavit se situaci jako dospělý a ne jako malé dítě.

Pozor si dávejte na imunitu, slezinu, lymfu, záda – hlavně mezižeberní obratle a krční páteř, pozor na trávení (zácpy, průjmy) a v nerovnováze mohou být i játra.

I když vám tento rok nic neodpustí, může vám hodně dát. Můžete se dostat blíž k sobě samým, a to je v životě to nejdůležitější. Vesmír vám to umožní, tak toho využijte a v budoucnu můžete žít ve větší lásce k sobě i ostatním a ve větší hojnosti.

P.S. A opravdu nestačí, když si budete říkat "mám v p**i" Musíte to tak i cítit.

bottom of page